Kapat

Personel tarifi: (Evet, seviyoruz) Piña Coladas


Piña colada günlük bir içecek olmayabilir (ya da çok fazla içilecek bir şey; sonuçta içlerinde çok fazla şeker var). Ancak kendinizi şenlikli hissettiğiniz bu durumlar için—özellikle de bu şenliğe sıcak havanın eşlik etmesi gerekiyorsa—klasik PC'yi yenmek zordur.

Soğuk, hindistancevizi cehennemi, çocukken bu içeceğin bakir versiyonlarını sipariş etmenizin bir nedeni var. Ve bunu yapmak temel kokteylinizden biraz daha fazla çaba gerektirse de, aslında o kadar da zor değil. Tek ihtiyacınız olan doğru malzemeler ve iyi bir blender. Ve belki de size yol boyunca rehberlik edecek bazı tropik ada ritimleri.

İçindekiler

  • 2 1/2 oz. rum
  • 3 oz. pineapple juice
  • 1 oz. coconut cream
  • ice
  • Collins glass

Talimatlar

Romla başlayın (Porto Riko, Dominik veya Küba en iyisidir, gerçi gerçeği söylemek gerekirse, biz bizimkini Brugal veya Bacardi 8 gibi daha romantik-tatlı bir añejo ile tercih ederiz). Daha sonra şekersiz ananas suyu (3 ons ezilmiş veya bütün ananas ile karıştırabilirsiniz) ve hindistancevizi kreması (hindistan cevizi suyu veya süt değil; kimyasallarla tatlandırılmış malzemeyi istersiniz - Coco Lopez gelenekseldir) bir karıştırıcıda birleştirin.

Bir bardak kadar kırılmış buz veya 5 veya 6 buz küpü ile yüksekte karıştırın (kapaktaki delikten her seferinde 1 veya 2 ekleyin).

Uzun bir bardağa dökün. Elinizde ne varsa onunla süsleyin. Kiraz. Ananas. Meyve. Ekstra göz çekiciliği için, bir kaşığın arkasına 1/2 ons Cherry Heering dökün ve dönmesini izleyin.


LA CHARMA © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır